top of page

ניצחון הזמן

 

זוכה פסטיבל הקולנוע Raw Science

אפליקציית שליחת מסרים מעבר לזמן.

טרילוגיית סרטי מד"ב קצרים המתחברים לסרט באורך מלא.

בימאי פרק א': איתי כהן.

תסריט והפקה: אורטל ששון ואורי חדד, בני אור הפקות תוכן.

'5:30 דק', ישראל 2015, עב' עם כתוביות באנגלית.

 

פרק א'

אנליסט מקבל מסר מהעתיד, האם יחזור על אותה הטעות פעמיים?
חרטה היא ההפסד הכי גדול.

 

סינופסיס ארוך לפרק א'

אלכס קיטינג מקבל הזמנה לאיגוד לשימור רצף הזמן. שירות העברת מסרים מהעתיד לעבר ולהיפך. שירות זה עולה מיליונים והוא מוגבל לארבעה חוקי שימוש:
1. המסר יכול להישלח לשנים 2026 ואילך.
2. המסר חייב להיות אישי הנוגע לאושרו של משתמש בלבד.
3. אורכו של המסר- 10 שניות.
4. האיגוד יצנזר פרדוקסים.
כאשר אלכס מקבל מסר מהעתיד, הוא סבור שהחביא עבור עצמו מניות להשקעה. כך הוא מתעלם מהתוכן ומזניח את אשתו, ספיר, ברגע חשוב בחייה. דבר זה דוחף אותה לזרועותיו של גבר אחר. כשאלכס מגלה את זה, הוא מבין את הטעות שעשה. האם בכל זאת ישלח את המסר בנקודה העתידית (ללא שינוי - האופציה היחידה בסיום לולאת זמן) או שמא יבחר לבטל את השימוש בשירות (ללא החזר כספי).

 

סינופסיס קצר לטרילוגיה

מכונת הזמן אומגה מאפשרת למשתמש לחיות חיים ללא חרטות. אלכס, אנליסט, בוחן את גבולות החוקים שהציבו מפעילי המכונה, אך הוא נתקל בתוכנית זדונית של אחד מחברי האיגוד ונאלץ לשלם מחיר כבר כדי לחשוף אותה.

 

פרק א' (2026) : אחרי שקיבל מסר מהעתיד, אלכס, מאמין ששתל מניות להשקעה במסר. הוא מתעלם מהתוכן, דבר ששולח את אשתו, ספיר, לזרועותיו של גבר אחר.  האם יחזור על אותה הטעות פעמיים?

פרק ב' (2025 שנת בטא) : מיקי, מדענית בת 31 מקבלת גישה למחשב העל אומגה ומתחילה בפרויקט סודי. מרגע שהיא מפעילה פרוטוקול ניסיוני מתחילים להופיע מסרים מהעתיד. היא נמשכת אל "מעבר הממדים" ונעלמת אל פרוטוקול האופק האישי האינסופי בזמן שגופה נופל לתרדמת.. בכל תרחיש אפשרי היא אינה מוצאת את אבי, בן הזוג שלה, בעתיד משותף איתה. 6 חודשים מאוחר יותר מיקי ואבי יפגשו כשהם חויים זמן מהופך אחד ביחס לשניה.

פרק ג' (2026 קבלת החוק) : אבי, בן הזוג של מיקי, מפגין אובססיה כלפי מני הבוס של מיקי, בינתיים מני מקבל מסר הנוגע לאלכס, האנליסט מהפרק הראשון. הוא מציע לאבי הצעה לראות את מיקי, אבל לא באופן שהוא זוכר. לצורך המשימה אבי יצטרך למחוק כל זכר לקיומו. בינתיים מיקי מתעוררת לקול נגינתה של ספיר. היא סובלת מראיית עתיד במהופך, הזיות שמכניסות אותה ישר לבית המשוגעים, לא לפני שהיא רואה את הנשיקה הצפויה בין אבי לספיר. היא אינה יודעת שאבי כלוא כסוכן במחשב העל, ושהוא חווה את הזמן במהופך. רק שיתוף פעולה בין אלכס, ספיר ומיקי יכול לחשוף את התוכנית הזדונית של מני, חבר האיגוד שזומם להשתלט על מספר מימדי זמן.

 

תסריט עפ"י רעיון מקורי מאת אורטל ששון ואורי חדד.

בני אור הפקות

 

בכורה: אימפרואקשן 6   8.10.15  

הוקרן באוניברסיטת דרום קליפורניה למדע בתאריך 4.12.15.

הסרט זכה במקום הראשון בקטגוריית סרט הסטודנטים, קצר מעשר דקות (10> ), עלילתי, העוסק במדע באמצעות קולנוע. 

פסטיבלים ופרסים

ניצחון הזמן פרק א'

 

טריילר
איתי כהן
בימאי

Raw Science Film Festival  Award Winner of Raw Science Film Festival For best Drama Short <10 min in the Student category. Screening @ USC ICT in Playa Vista, CA // Philip K Dick Science Fiction Film Festival NYC , Jan 16 2016 // May 1, 2016 TLV Cinematheque Employees movie marathon 2016   //  Cannes Short Film Corner 2016 // SCI-ON! Science Fiction Film Festival RENO NEVADA Saturday, June 4, 2016, Award-Winning Sci-Fi Shorts from Around the World. // UBIK FUTUROSITY, Rotterdam, Holland. Philip K Dick program. Jun 11 2016 //. Social Machinery Film Festival  Friday 29 Jul 2016, Ostiglia Italy -Best VFX // Neu World Film Festival   Saturday Jul 20 2016, Cedar City Utah. An Anti-Hero Production Genre Fest Best Sci Fi, Best Actor in Sci Fi, Jan 27 2017 // Hollywood Screenings Film Festival 2017 Finalist // NanoCon International Science-Fiction Film Festival 2017 - Semi-Finalist // MOTION FOR PICTURES April 5 Cary Theater in downtown Cary, North Carolina. 

 

Catalogue 2016

Indiana Comic Con (April 14-16, 2017) Spirit Of Comic Con Nominee   

Tampa Bay Comic Con (July 28-30, 2017) Best VFX Nominee 

San Francisco Comic Con (September 1-3, 2017) Best VFX Nominee

bottom of page